Strony

wtorek, 12 kwietnia 2022

Top chińskich dram, które widziałam w 2020r.

Również chińskich dram nie widziałam wiele. Wybrałam te najlepsze, ponieważ nie liczy się ilość a jakość. W związku z tym, że w 2020 roku nie widziałam żadnych japońskich dram bądź anime to kolejny post będzie o mangach, a następie o koreańskich i chińskich komiksach, który będzie on podzielony na dwie części, ponieważ czytam dużo i często.
Our Glamorous Time 
 
Streszczenie Czy były wojskowy i początkujący przedsiębiorca mogą znaleźć wspólny cel? Li Zhi Cheng jest żołnierzem, który musi wrócić jako dyrektor generalny upadającej rodzinnej firmy Aida Group. Lin Qian to początkujący przedsiębiorca, który ma wiedzę i entuzjazm, ale jak dotąd niezdolny do rozpoczęcia udanego biznesu. Czy wiedza Lin Qian może pomóc mu ocalić firmę przed bankructwem?

Jestem wielką fanką Zhao Liying. Każda drama z jej udziałem cieszy widza. W tym przypadku było podobnie. Słodki romans bez złośliwych ex i irytujących teściowych. Dość nadopiekuńczy braciszek projektantki, który jednocześnie bardzo ją szanował i kochał. Bez zapychaczy, dziur fabularnych czy zapychaczy. Za to z modą w tle. Niektóre stroje były fenomenalne. I przyznam się szczerze, że sama bym takie założyła. 
Well intended love

Chora na białaczkę aktorka wychodzi za mąż za młodego prezesa dużej firmy, by przyspieszyć przeszczep szpiku kostnego, jednak miłość i tajemnice krzyżują jej plany.

Powiedzmy sobie szczerze walki głównej w świecie show biznesu nie ma za wiele. Jest za do romans pomiędzy nią a prezesem. Także tym razem mamy dużą chemię pomiędzy głównymi bohaterami. I chociaż sama intryga zdobycia miłości nie podoba mi się to nie ukrywam, że ma to coś co mnie do niej przyciągnęło niczym muchę do światła. 

A jakie są Wasze ulubione chińskie dramy ?

Poprzednie części podsumowania: top koreańskich dram. Dla zainteresowanych części zamykające rok 2019r:  top koreańskich dram,  top chińskich dramtop japońskich dramtop animetop mang cz.1top mang cz.2top manhw cz.12018: top koreańskich dram cz.1top koreańskich dram część. 2,  top japońskich dram,top chińskich dramanime część 1 anime część 2top mang cz.1top mang cz.2top manhw cz.1.i top manhw cz 2części zamykające rok 2017: ogólne podsumowanie rokutop japońskich dramtop koreańskich dram cz.1top koreańskich dram cz.2top chińskich dramtop animetop mang cz.1top mang cz.2 i oczywiście top manhua cz.1 i top manhua cz.2. Więc jeżeli potrzebujecie więcej propozycji do obejrzenia to serdecznie zapraszam.

Ps. Wszystkie opisy dram jak i grafiki je obrazujące nie są moją własnością. Są to materiały promującą daną dramę
ClaudiaMorningstar
 

9 komentarzy :

 1. Fabularnie przyciąga mnie ta druga za to wizualnie pierwsza, chętnie zobaczyłabym te stroje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie oglądałam nigdy takich filmów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie zetknęłam się z chińską dramą, więc trudno mi komentować.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie tak, chociaż ja nie oglądam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dawno już nie oglądałam takich :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo słyszałam o Well intended love, ale jeszcze nie widziałam tej dramy ;<

  OdpowiedzUsuń
 7. Do tej pory nie spotkałam się z chińską dramą, ale obie brzmią ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 8. W ogóle nie znam "dram", ale kiedy czytam o tym u Ciebie, mam ochotę poznać ten gatunek.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie oglądała nigdy takich filmów. To nie moja bajka.

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka