Strony

sobota, 14 maja 2022

Miss ti, czyli napoje od Quebonafide

W 2020 roku Quebonafide stworzył "secret event," przez całe wakacje mogliśmy cieszyć małym plenerowym shopem na bulwarach nad Wisłą w Warszawie. Rok później raper w Krakowie otworzył Miss Tea również serwującą bubble tea. W tym roku w piosenkach wypuścił gotowe napoje na bazie herbaty, które możemy kupić w sklepie Lidl oraz na stacjach benzynowych Shell. Za butelkę 500 ml zapłacimy 9.99 zł (Lidl) oraz 10.99zł. Ja swoje kupiłam w hipermarkecie, nie ma problemu z dostępnością. Wyprodukowany w dwóch smakach: Matcha Latte z mlekiem migdałowym (wegańska) oraz Milk Tea z mlekiem krowim.
Do niewątpliwych plusów mogę zaliczyć opakowania, które wykonane są 100% z recyklingu. Wygodne do trzymanie w ręce i łatwo się je okręca. Ich design równie jest udany, prosty a jednocześnie przykuwa uwagę. Estetyczne. 
Na uwagę zasługuje także krótki prosty skład herbat. Obie wersje posiadają także wysoki wskaźnik Nutri-Score, który informuje o wartościach odżywczych. 
Smak niestety był rozczarowujący. Czarna pachniała mlekiem. Nieco słodka chociaż mdła. Nie porwała mnie. Była płaska w smaku. Matcha również nie przypadła mi do gustu. Była zdecydowanie za gorzka i niedelikatna w smaku. Nie mogłam skończyć żadnej z wersji. Z bólem serca resztki wylądowały w zlewie, nie lubię marnować jedzenia.

Tych produktów ponownie nie kupię, ale skuszę się na ich masło orzechowe z matchą. Ponoć jest niezłe, może wypadnie lepiej trzymajcie kciuki.
ClaudiaMorningstar

7 komentarzy :

 1. Tez planuję kupić i przetestować to masło z matchą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oryginalne, nie słyszałam jeszcze o tych produktach :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam okazji jeszcze próbować i mimo opinii chętnie je przetestuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślałam że będą smaczniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm nawet nie wiedziałam, że takowe istnieją.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie bardziej skupili się na przymniejszym składzie niż smaku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że się rozczarowałaś smakiem tych produktów. Ja też nie lubię marnować jedzenia. Trzymam kciuki, aby nowy smak okazał się o wiele lepszy od poprzedników :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka