Strony

sobota, 19 listopada 2022

Dance Workshop with ‘CM’ w Katowicach

Lubię tańczyć mimo tego że mam dwie lewe nogi i absolutne zero wyczucia stylu. Zazwyczaj moje ruchy można zobaczyć na dyskotece, ale nie pogardzę dobrymi warsztatami dla amatorów. Jakiś czas temu dowiedziałam się, że w Katowicach odbędą się warsztaty taneczne Cheoncheonhi z "CM", przyznam się że nic mi to nie mówi, ale z opisu dowiemy się, ze choreograf współpracował z SHINee,ZE:A,MBLAQ, TEEN TOP,Block B(P.O),OH MY GIRL(YooA), Weki Meki(최유정, 루아). Dość duży dobytek artystyczny. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat z ukończeniem warsztatów. Może w ramkę w tego nie oprawię, ale na pewno jest to miła pamiątka przypominająca o tym spotkaniu. 
Spotkanie trwało dwie godziny. Ceny różniły się w zależności od opcji, którą wybraliśmy i kiedy je kupiliśmy. W pierwszej puli kosztowały one 100 złotych  (wraz z torbą powitalną) bądź  120 złotych (wraz z torbą powitalną i K💜LOVE K-POP PARTY), natomiast w drugiej odpowiednio 115 złotych i 135 złotych. Cena nierujnująca portfela.
Po sprawdzeniu listy obecności, krótkiego zapoznania przeszliśmy do samych zajęć. Bałam się, że będę zawyżać średnie wieku ale były zarówno osoby starsze jak i młodsze. Atmosfera była super, bardzo przyjazna i mimo początkowej tremy na serio się super bawiłam. Trener dawał liczne wskazówki i wielokrotnie powtarzał kroki. Tańczyliśmy do Señorita autorstwa Camillii Cabello. Przyjemna dla ucha piosenka, ale mam nadzieję, że następnym razem będziemy mogli zatańczyć do piosenki typowo K-popowej. Marzy mi się Maria Hwa Sa albo któraś od Dreamcatcher. Po próbie dzieliliśmy się na grupy i sami tańczyliśmy na scenie. A na samym końcu CA tańczył z kilkoma wybranymi osobami. Podczas zajęć byliśmy nagrywani, więc jeśli ktoś mnie z Was rozpozna nie przeraźcie się. Tańczyłam okropnie. No cóż gwiazdą k-popu na pewno nie dostanę, a szkoda! 
Po warsztatach można było zadać pytania oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. To akurat bardzo fajne, bo w końcu jestem z tego pokolenia: "pics or it didn't happen". Jeśli tego typu wydarzenie odbędzie się ponownie w mojej okolicy to chętnie się wybiorę. Może tym razem uda mi się kogoś zabrać.
ClaudiaMorningstar

4 komentarze :

 1. Takie eventy są świetne. Pozazdrościć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydałyby mi się takie warsztaty, bo też mam dwie lewe nogi 😅

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe zajęcia. Z pewnością świetnie się bawiłaś 😊!!! Boszzzz... kiedy to ja byłam na jakichś tańcach... chyba w innym życiu 🙃!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Z utęsknieniem wyczekuję warsztatów z industrial dance

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka