Strony

poniedziałek, 22 czerwca 2026

Shiseido - Ma Cherie Shampoo EX

Jadąc do Japonii nie brałam kosmetyków do mycia ciała i włosów. Hotele były bardzo dobrze zaopatrzone w produkty. Szampon, odżywka do włosów i żele pod prysznic były podstawowym wyposażeniem każdego pokoju w którym nocowałam. Do Tokio leciałam tylko z bagażem podręcznym i z kosmetyków spakowałam tylko kosmetyki do twarzy i makijażu. Wracając zaszalałam w Don Quijote. Ma Cherie Shampoo EX miałam na liście zakupów. Oczywiście nie mogłam wyjść bez niego.
Ma Chèrie to luksusowa linia szamponów japońskiej firmy Shiseido. Wersja Air Feel przeznaczona jest do włosów szybko przetłuszczających się. Zadaniem szamponu z tej linii jest nadanie fryzurze objętości i lekkości, a także nawilżanie dzięki zawartym w nim ekstraktom z miodu i wina. Zawiera również kwas mlekowy i mocznik. Szampon ma piękny, świeży, owocowo-kwiatowy zapach. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość produktu

Skład: Water, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, DPG, sodium lauryl glycolate, guar hydroxypropyltrimonium chloride, hydroxyethylurea, polyquaternium-7, (propyltrimonium chloride acrylamide / dimethyl acrylamide) copolymer, lactic acid, honey, hyaluronic acid Acid Na, Hydrolyzed Conchiolin, Sulfate Na, PEG-2 Lauric Acid, Citric Acid, Salicylic Acid, EDTA-2Na, Ammonium Lactate, BG, Phenoxyethanol, Na Benzoate, Fragrance.
Mam cienkie, szybko przetłuszczające się włosy. Znalezienie odpowiedniego dla mnie szamponu to nie lada zadanie. Jasnoróżowy półpłynny kosmetyk zamknięty butelce w kolorze fuksji z wygodną pompką. Jak on pięknie pachnie! Bardzo mocny kwiatowy zapach. Chyba nigdy miałam tak przyjemnego dla nosa produktu do włosów. Dobrze się pieni. Jeśli chodzi o działanie, bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy, nie obciążając jej ani nie przetłuszczając. Moje włosy po umyciu są świeże, lekkie i lśniące. Po prostu dobrze wyglądają. Szampon Ma Cherie Shampoo EX również kupimy w formie "uzupełnienia". Dobry pomysł ponieważ oszczędzamy produkcję plastiku plus "refill" jest tańszy. Trudno dostępny w Polsce, ale w Japonii znajdziecie go praktycznie w każdym sklepie. 

ClaudiaMorningstar

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka